Aktualności

LISTA DZIECI PODZIAŁ NA GRUPY – PRZEDSZKOLE.

ODDZIAŁ MGR URSZULI SANETRY I MGR JADWIGI FIRLEJCZYK

  1. Brasse Lena
  2. Cebrat Emilia
  3. Golasik Melania
  4. Gruszka Dorota
  5. Janik Zofia
  6. Jekiełek Oliwia
  7. Kotaś Szymon
  8. Kowalczyk Tomasz
  9. Kozak Maja
  10. Kuc Cyryl
  11. Kumorek Patryk
  12. Kumorek Roksana
  13. Pieczara Oskar
  14. Pietraszko Błażej
  15. Ryszka Nikodem
  16. Semik Zuzanna
  17. Sowa Adam
  18. Sowa Michalina
  19. Szustakowski Filip
  20. Szynal Joanna
  21. Wisła Patryk
  22. Zuziak Jędrzej
  23. Zuziak Karol
  24. Żuromska Lena

 

ODDZIAŁ MGR ANNY MIKI

  1. Baron Jagoda
  2. Bistyga Jakub
  3. Brzozowska Hanna
  4. Cader Nikola
  5. Harężlak Dagmara
  6. Jackowski Olaf
  7. Jakubiec Julia
  8. Jarco Wojtek
  9. Kamieniorz Aneta
  10. Krzyżanowski Filip
  11. Kuc Cecylia
  12. Madejczyk Zofia
  13. Mika Wiktor
  14. Noga Zofia
  15. Staniucha Julia
  16. Studzińska Kamila
  17. Wierzbicka Zuzanna
  18. Wróbel Tymon

 

ODDZIAŁ MGR AGNIESZKI PIETRASZKO I MGR BERNADETTY KOWALCZYK

  1. Andrzejczak Kaja
  2. Bistyga Natalia
  3. Jakubiec Dawid
  4. Jurasz Nicola
  5. Konior Filip
  6. Majdak Lena
  7. Makuch Maja
  8. Mrowiec Zosia
  9. Piątek Angelika
  10. Porębski Krzysztof
  11. Rozmus Michał
  12. Semik Wiktor
  13. Sikora Dominik
  14. Stasica Amelia
  15. Szymoszek Elżbieta
  16. Szypuła Antoni
  17. Szypuła Karolina
  18. Śliwa Lena
  19. Tarnawa Diana
  20. Tetłak Emilia
  21. Tracz Aleksandra
  22. Wilusz Łukasz
  23. Wisła Karol
  24. Żyła Martyna

 

ODDZIAŁ MGR KAROLINY KUROWSKIEJ (MONTESSORI)

  1. Adamczyk Emilia
  2. Adamczyk Zuzanna
  3. Buchta Milena
  4. Drewniak Justyna
  5. Gizicki Marek
  6. Hatala Amelia
  7. Kimel Samuel
  8. Konior Konrad
  9. Konstanty Anna
  10. Krawiec Zofia
  11. Krupa Adam
  12. Kufel Zuzanna
  13. Majdak Kacper
  14. Mrozik Adam
  15. Nalewaja Martyna
  16. Pietraszko Nikodem
  17. Pietraszko Zofia
  18. Rus Emilia
  19. Rus Filip
  20. Rus Tomasz
  21. Urbański Miłosz
  22. Wandzel Filip
  23. Wiewióra Filip
  24. Wisła Gabriela
  25. Wojtusiak Tymoteusz

 

ODDZIAŁ MGR BARBARY PIETRASZKO (MONTESSORI)

  1. Adamus Filip
  2. Baron Antoni
  3. Bysko Martyna
  4. Dziasek Magdalena
  5. Figura Oskar
  6. Francuz Melania
  7. Gach Igor
  8. Harężlak Tobiasz
  9. Jakubiec Zofia
  10. Manik Kacper
  11. Mołdysz Zuzanna
  12. Mucha Joanna
  13. Noga Martyna
  14. Pawełek Sonia
  15. Pietraszko Aleksander
  16. Rus Filip
  17. Sikora Jakub
  18. Sobczak Oliwia
  19. Sternal Bartłomiej
  20. Tlałka Karol
  21. Wandzel Filip
  22. Wróbel Antoni
  23. Zawalski Krzysztof
  24. Ziajka Jakub
  25. Zuziak Filip

 

ODDZIAŁ MGR MAŁGORZATY TARNAWY

  1. Adamus Oliwia
  2. Binda Jakub
  3. Binda Lena
  4. Boba Igor
  5. Bysko Karina
  6. Drewniak Julia
  7. Dudys Martyna
  8. Gluza Filip
  9. Jasek Jan
  10. Juraszek Mateusz
  11. Ługiewicz Marta
  12. Molka Lena
  13. Mrowiec Szymon
  14. Pietraszko Marcelina
  15. Rzepka Przemysław
  16. Semik Jakub
  17. Semik Stanisław
  18. Skoczeń Marta
  19. Skoczeń Michał
  20. Stańco Agata
  21. Szwed Karol
  22. Torzewska Ewa
  23. Wąsek Maja

Archiwa

TUTORING SZKOLNY

"Bo kochać znaczy tworzyć,
poczynać w barwie burzy
rzeźbę gwiazdy i ptaka
w łun czerwonych marmurze."
                                 /K.K.Baczyński/